ProfiVit Joint Plus 180tb

ProfiVit
EM04

Doplněk stravy

kombinace doporučené denní účinné dávky Glukosamin sulfátu a MSM spolu s organického křemíku(z bambusu) a vitaminu C ve třech tabletách čímž vzniká nejúčinnější dostupný doplněk stravy pro zdravé klouby a léčbu osteoartrózy

975,0 Kč
S DPH
Počet
skladem

Dostupná doprava
  • Zásilkovna 50,0 Kč
  • do 48 hodin

  • Balík Do balíkovny 50,0 Kč
  • do 48 hodin

  • Česká pošta - balík do ruky 100,0 Kč
  • do 48 hodin

  • PPL na adresu 70,0 Kč
  • do 48 hodin

  • PPL vydejni místo 40,0 Kč
  • do 48 hodin

 

Poštovné a balné nad 2500,- Kc zdarma

 

Máte dotazy? Kontaktujte nás na enerexcze@gmail.com nebo 773 455 977

Popis: JOINT Rx je kombinace Glukosamin sulfátu, MSM ( methyl sulfonyl methanu ) křemíku a vitaminu C. Při užívání Glukosamin sulfátu a MSM při léčbě osteoartrózy bylo dosaženo výrazného zlepšení. Nedávné výzkumy poukazují na zvýšení účinnosti těchto látek, když jsou podávány společně. JOINT Rx je kombinací doporučené denní účinné dávky 2000 mg Glukosamin sulfátu a 1 000 mg MSM spolu s 100 mg organického křemíku (z bambusu) a 300 mg vitaminu C ve třech tabletách čímž vzniká v současnosti nejúčinnější dostupný doplněk stravy pro zdravé klouby a léčbu osteoartrózy .

Glukosamin sulfát je amino- polysacharid (kombinace aminokyseliny glutaminu a glukózy). Glukosamin je látka, která se přirozeně vyskytuje v těle. Koncentruje se v kloubní chrupavce , kde vytváří delší řetězce , které se nazývají glykosaminoglykany a které dále vytvářejí ještě větší molekulární struktury známé jako proteoglykany . Funkce proteoglykanů spočívá v udržení vody v kloubním prostoru , aby nedocházelo k vysoušení chrupavek během pohybu a podílejí se také na jejich vytváření a obnově . Předpokládá se , že mají návratné účinky na osteoartrózu , chrání klouby a šlachy před úrazem při přetížení a zmírňují zánět v kloubech , šlachách , chrupavkách a měkkých tkáních . U některých lidí dochází ke kompletní obnově poškozených tkání u jiných dochází k úlevě od bolesti a zlepšení pohyblivosti , působí i preventivně .


MSM ( Methyl sulfonyl Methane ) je organická sloučenina síry , která se vyskytuje přirozeně ve všech živých tkáních rostlin a zvířat. Síra je důležitá pro vytváření kolagenu a glukosaminu . Pomáhá živinám a tekutinám proudit buňkami a pomáhá odstraňovat toxiny z buněk zvýšením propustnosti , což vede ke snížení bolesti a zánětu ak udržení kostí , kloubů , vaziva a šlach v optimálním stavu . Síra z MSM se dostává do esenciálních aminokyselin methioninu , cysteinu a dalších proteinových sér a dále do kolagenu kůže , kloubů a cév . Taktéž je součástí rohoviny ( keratinu ) vlasů a nehtů .


Zatímco Glukosamin sulfát a MSM se díky jejich prokazatelný účinek na zmírnění bolesti při artritidě dostává velké pozornosti ze strany vědecké veřejnosti a médií , stejně důležitou roli má křemík , na co se zapomíná . Křemík podporuje chondroblastů ( buňky chrupavky ) k vytvoření zásoby chondroitin sulfátu a kyseliny hyaluronové uvnitř chrupavky . Tato funkce křemíku má důležitý význam při léčbě bolesti u artritidy . Křemík zlepšuje funkci glukosaminu sulfátu , který má funkci prekurzoru chondroitinu sulfátu a kyseliny hyaluronové . Je důležité zdůraznit , že doplňky stravy pouze na bázi chondroitinu sulfátu a především kyseliny hyaluronové nebudou mít na zlepšení stavu kloubů a snížení bolesti při artritidě téměř žádný účinek.

Chondroitin sulfát je velká molekula aminoglycidu , která se pomocí trávicích enzymů v žaludku rozštěpí na jednoduchou glukózu. Kyselina hyaluroniová je dokonce ještě větší molekulární komplex a v zažívacím traktu se štěpí stejným způsobem. Glukosamin sulfát, je naproti tomu velmi malá aminoglycidová molekula a vstřebává se celá ve střevech, kde pomocí enzymů dochází k její transformace ve větší aminoglycid, jakým je např. kyselina hyaluroniová. Nejlepším způsobem je poskytnout organismu takové výživové prostředky, aby ve výše popsané transformací mohlo přijít přirozenou cestou, čímž bude dosaženo ten nejlepší možný výsledek.


Křemík a pojivovou tkáň Výzkum Dr.Carlileho zjistil snížené množství křemíku u zvířat, které měly poškozené kosti a chrupavky . Podle tohoto výzkumu jsou vazivové bílkoviny kolagen a elastin a také glykosaminoglykany, závislé na specifickém enzymu, prolyl hydroxylázy při tvorbě zdravého pojivové tkáně (šlachy, vazivo, chrupavka). Nejenže tohoto enzymu je v tkáních s deficitním množstvím křemíku méně , ale jeho množství se zvýší , když se křemík doplní. Poté , co dr. Schwartz zjistil přítomnost křemíku v GAG, začal se domnívat, že hraje důležitou roli při stabilizaci sítě. Kolagenová syntéza a vytváření GAG jsou proto nepříznivě ovlivňovány nedostatkem křemíku. Dr.Calomme se domnívá, že pro úspěšnou léčbu poruch pojivové tkáně je důležité zjistit využitelnost křemíku ve spojení s glukosaminem a chondroitin.


A konečně i vitamin C je součástí tohoto vzorce, protože je potřebný při tvorbě pojivových tkání, stejně jako chondroitin sulfát a kolagen a má nezanedbatelný význam při hojení ran.


1. Klinickým testováním se dokázalo, že kombinace glukosaminu a MSM má významně větší účinek než jejich samostatné použití ("Kombinovanou léčbou byly dosaženy lepší výsledky při snížení bolesti a otoku a byly dosaženy výrazné zlepšení funkčnosti kloubů, než při užívání těchto činitelů samostatně, " popisují výzkumní pracovníci v červnu 2004 v článku publikovaným v Clinical Drug Investigations vol.24 , no.6 , str.353 - 363).

Dávkování: Užívejte tři tablety denně , vždy s jídlem , nebo jak Vám doporučí výživový specialista .

Poznámka: Aby bylo dosaženo maximální možný účinek doporučuje se užívání přípravku SONA , což je směs vitamínů , minerálů a enzymů , které organismu zajistí optimální množství všech základních živin, které jsou potřebné k udržení dobrého zdravotního stavu.


Obsah aktívních látek

Výživná látka

1 kapsula obsahuje

4 kapsule obsahujú

 

Glukozamín sulfát

150 mg

600 mg

 

MSM (Methyl-sulfonyl-methane) (obsahuje 34% síry z celkovej hmotnosti)

75 mg

300 mg

 

SiO2 (bambusový extrakt, 70%SiO2)

25 mg

100 mg

Vitamín C

37,5 mg

150 mg

Boswellia

112,50mg

450mg

Kurkumín

75mg

300mg

Piperín

15mg

60mg

Ashwagandha Winter Cherry

75mg

300mg

Bor

2,25mg

9mg

D3

300IU

1200IU

Balení: 180 tablet Hmotnost obsahu: 322 g


Přípravek v tomto dávkování nemá vedlejší účinky ani kontraindikace.
Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah malých dětí.

Minimální trvanlivost/ Šarže je uvedena na obalu

Výrobce: ProfiVit Slovakia
Výhradní dovozce pro Českou republiku: Kaituna s.r.o., 

EM04
chat Komentáře (0)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: