Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Sleva! Serapeptáza Rx 120 000 U - 60 cps Zobrazit větší

Enerex Serrapeptáza Rx 120000 SU 60+15 tbl

EM02

Nový produkt

Doplněk stravy

AKCE !

časově omezená EXTRA sleva 10%

15 extra tablet zdarma v každém balení Serrapeptáza 120 000SU/ 60 tbl. + 15tbl zdarma  

  Dávkování : 1 – 2 tablety denně nalačno půl hodiny po požiti nejíst nebo podle doporučení lékaře

Více informací

skladem

Přidat na seznam přání

Více informací

AKCE !

15 extra tablet zdarma v každém balení Serrapeptáza 120 000SU/ 60 tbl. + 15tbl zdarma  ...získáte extra kapsle serrapeptáza v hodnotě 100,- Kč.

 Dávkování : 1 – 2 tablety denně nalačno půl hodiny po požiti nejíst nebo podle doporučení lékaře.

Každá kapsle Serrapeptázy Rx obsahuje 60 mg enzymu Serratia peptidase, což zabezpečuje 120 000 SU. aktivity.

Serrapeptáta je velmi účinná přírodní látka na posílení organizmu.

Popis
Serrapeptáza je přírodní látka.

Serapeptáza, nazývaná také serapeptidáza nebo seratopeptidáza, je enzym, který rozkládá nebo odbourává proteinové částice. Vytváří ho bourec morušový, který ho používá na rozklad morušových listů, kterými se živí, ale i na rozpouštění svých zámotků z pevných vláken (používaných k výrobě hedvábí), kdy jsou připraveny stát se motýlem. Je to středně velký žlutobílý motýl s rozpětím křídel až do 45 mm, který je známý jako producent hedvábí. Z hlediska své reprodukce je zcela závislý od člověka, neboť ve volné přírodě se již nevyskytuje. Potravou housenek je výhradně listí z moruší.

Enzym produkuje přátelská bakterie žijící ve vnitřnostech bource morušového. Živé organismy si vytvářejí enzymy, aby dokázali urychlit specifické chemické procesy. Pro chov bource morušového je enzym Serratia peptidase nezbytný na přežití. Když totiž dokončí svou přeměnu na nočního motýla, bez tohoto enzymu by zůstal uvězněn uvnitř zámotku, který je upředený z jednoho pevného hedvábného vlákna. Díky účinným rozkladu vlastnostem enzymu, s tím motýl nemá žádný problém.

Zajímavostí je, že látky, se kterými enzymy reagují, jsou velmi specifické. Díky tomu Serapeptáza rozkládá jen neživé látky, jako např. zámotek z hedvábného vlákna, a ne ty, se kterými je tvořeno tělo bource morušového. Přestože Serapeptáza má v přírodě velmi specifickou roli, pomocí výzkumů se zjistilo, že nabízí i několik prospěšných "vedlejších" účinků pro lidské tělo. Když se tento enzym požije orálně na lačno, tak se přes zeď v tenkém střevě dostane do krevního oběhu. 

Je to proteolytický enzym, izolovaný z bakterie, která nevyvolává onemocnění (enterobakterie Serracia E15). Serrapeptáza se nachází v malých množstvích v moči, což naznačuje, že prochází přímo přes tenké střevo do krevního oběhu.

Balení: 60 + 15 kapslí, v recyklovatelných PETE nádobách (neobsahujících Bisphenol A), které zajišťují nejlepší ochranu produktu před oxidací.

Produkty společnosti Enerex jsou baleny v recyklovatelných plastových lahvičkách z plastu PETE bez obsahu BPA, aby byla zajištěna maximální ochrana před oxidací, vlhkostí, slunečním světlem a přechodem chemických látek z obalu do produktu (takže do doplňku nepřecházejí toxiny z plastu). Ve všech těchto oblastech se plast PETE prakticky vyrovná sklu kromě výraznějšího vlivu skleněných obalů na životní prostředí (je těžké na přepravu, využívá více fosilních paliv).

 

Nedoporučuje se používat těhotným a kojícím ženám.
Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

Balení: 75 kapslí Hmotnost obsahu: 40 g

Recyklovatelných PETE nádobách (neobsahujících Bisphenol A), které zajišťují nejlepší ochranu produktu před oxidací.

Složení kapsle: Serrapeptase( Serratia peptidase), prášek z organické hnědé rýže,magnesium stearát,gellanová guma, hypomelóza (Komplex rosltinné celuózy).

DRcaps - kapsle se zpožděným rozpouštěním

Složení učinné složky: Serrapeptase (Serratia peptidase….E15) ….60mg .

Neobsahuje konzervační látky, barviva, příchutě, bez přidání cukru, škrobu, mléčných produktů, soli, pšenice, kvasnic a lepku.
Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí

Minimální trvanlivost/ Šarže je uvedena na obalu

Výrobce: ENEREX Botanicals, Canada.
Výhradní dovozce pro Českou republiku: Kaituna s.r.o., Modřanská 88, 147 00 Praha4, CZ

Recenze

Známka 
2019-10-11

Ověřený zákazník

Celkové hodnocení:
Enzym Serrapeptáza jsem začal užívat začátkem února 2019 a užívám ho ještě i dnes. Je to skutečně zázračný enzým, který mně zachránil před pobytem v nemocnici. Zbavil mně silného zápalu průdušek, bolestí hrudníku, bolestí hlavy a krku, přestala mi praskat kůže na prstech pravé ruky a vysoký tlak přestal být mým každodenním kamarádem. Z hodnot 180/105 jsou to hodnoty 125/81. Samozřejmě, že bez léku na vysoký tlak to ze začátku nešlo, no brát kdysi 6 tablet denně a dnes jenom jednu za dva dny, no, to je úspěch. No bohužel ne zásluhou doktorů, ale zásluhou serrapeptázy. A cévy v mém těle ? No ty bych chtěl vidět !Tento enzym budu užívat i nadále. Když čtu příbalový leták všech těch léku, vedlejší účinky, ledviny, játra, únava, bolesti hlavy..... a brát léky na vysoký tlak do konce života ? Život je dar ! Proč si ho zkracovat ?

Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

  • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.

Napsat recenzi

Enerex Serrapeptáza Rx 120000 SU 60+15 tbl

Enerex Serrapeptáza Rx 120000 SU 60+15 tbl

Doplněk stravy

AKCE !

časově omezená EXTRA sleva 10%

15 extra tablet zdarma v každém balení Serrapeptáza 120 000SU/ 60 tbl. + 15tbl zdarma  

  Dávkování : 1 – 2 tablety denně nalačno půl hodiny po požiti nejíst nebo podle doporučení lékaře