BASICS

Fit Line
FL03

Důkladná postupná očista střeva od hnilobných nánosů, optimální zásobování živinami a ochrana buněk

1 750,0 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Dostupná doprava
  • Zásilkovna 50,0 Kč
  • do 48 hodin

  • Balík Do balíkovny 50,0 Kč
  • do 48 hodin

  • Česká pošta - balík do ruky 100,0 Kč
  • do 48 hodin

  • PPL vydejni místo 30,0 Kč
  • do 48 hodin

  • PPL na adresu 60,0 Kč
  • do 48 hodin

 

Poštovné a balné nad 2500,- Kc zdarma

 

Máte dotazy? Kontaktujte nás na enerexcze@gmail.com nebo 773 455 977

Basics PLUS je základní produkt modulárního konceptu FitLine. Ve světě je ojedinělý svým složením a hlavně svými účinky. Basics PLUS působí tam, kde má svůj původ zdraví, spokojenost a životní energie, tedy v našem trávicím systému. Jeho širokospektrální účinek je založen na:

Základní zabezpečení těla výživnými látkami pomocí životně důležitých obsažených látek a zlepšení vstřebávání z přijímaných potravin.

Revitalizace střevní flóry podpora trávení, zbavení těla jedů a škodlivin detoxikace, lepší vzhled pokožky, méně alergií.

Posílení obranyschopnosti těla Imunity, 80% imunitního systému se nachází ve střevech!

Podpora kontroly hmotnosti regulování chuti k jídlu.

Několikanásobná ochrana buněk před oxidačním stresem ochrana před chorobami, zpomalení stárnutí buněk.

Tyto širokospektrální a mimořádně důležité účinky Basics PLUS spočívají v jedinečné kombinaci živin podle konceptu skupinově působících látek FitLine (NGP) a jsou dosaženy:

vysokým obsahem 9 druhů rozpustné a nerozpustné vlákniny

velkým množstvím probiotických bakterií kyseliny mléčné

přítomností fruktooligosacharidů (FOS)

přítomností 32 rostlinných enzymů

vysokým obsahem velkého množství sekundárních rostlinných látek

skupinou látek účinně chránících buňky: vitamin C, betakaroten, vitamin E a stopový prvek selen, superantioxidanty kurkumin a OPC (oligomery prokyanidinu) z extraktů hroznových zrníček

Díky jedinečnému konceptu transportu živin FitLine (NTC) má tělo k dispozici nejen hodnotné látky obsažené v Basics PLUS, ale zároveň i živiny získané z potravy.

FitLine Basics Plus se vyrábí, stejně jako všechny produkty FitLine, podle mezinárodně akceptovaných nejvyšších standardů kvality a čistoty GMP – ISO 9001. FitLine Basics Plus byl vyvinut pod vedením dr. Gerharda Schmitta a vynikajícího týmu expertů (dr. Schwietz, dr. Fritzmeier, dr. Kühne aj.) exkluzivně pro PM-International - patent!

Balení: / 600g = 30 dní

Doporučení:

Pite1 nápoj Fitline Basics Plus denně, nejlépe ráno Dětem upravte velikost porcí. Optimální ráno na lačno v kombinaci s Fitline Acitivize OXYPLUS

Doporučené dávkování:

1 odměrka Fitline Basics Plus a 1-1 lžička Fitline Acitivize OXYPLUS do 0,3 – 0,5l vody

Patent: FitLine Basics PLUS Evropský patent č.1348343

Vyrábí: PM- International AG, Lucemburk

Při výrobě produktů FitLine se používají patentové technologie NTC a NGP. Tyto technologie byly vyvinuty a optimalizovány pod vedením Dr. Gerharda Schmitta a mezinárodního týmu expertů po dobu několika let. Technologie zajišťují maximální účinek, vstřebávání ale také bezpečnost před předávkováním či nežádoucími účinky. Koncept transportu živin NTC zajišťuje vysokou efektivnost při vstřebávání vitálních látek, které je 3 až 5krát rychlejší a efektivnější než u jiných podobných preparátů. Pro maximální bezpečnost se používá norma GMP, která je v současnosti nejpřísnější normou zpracovávání a úpravy doplňků výživy.

FL03
chat Komentáře (0)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: