Sleva! Serapeptáza Rx 120 000 U - 120 cps Zobrazit větší

Serrapeptáza Rx 120000 SU 120 +30 tablet, Enerex

EM01

Nový produkt

Doplňek Stravy

AKCE !

Serrapeptáza 120 000 jednotek intezity v balení 120 tablet plus bonus 30 tablet zdarma

  Dávkování : 1 – 2 tablety denně nalačno půl hodiny po požiti nejíst nebo podle doporučení lékaře.

Více informací

skladem

1 999,00 CZK s DPH

-271,00 CZK

2 270,00 CZK s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

AKCE !

Serrapeptáza 120 000 jednotek intezity v balení 120 tablet plus bonus 30 tablet zdarma  ... získáte extra kapsle serrapeptáza v hodnotě 550,- Kč.

 Dávkování : 1 – 2 tablety denně nalačno půl hodiny po požiti nejíst nebo podle doporučení lékaře.

Každá kapsle Serrapeptázy Rx obsahuje 60 mg enzymu Serratia peptidase, což zabezpečuje 120 000 SU. aktivity.

Popis
Serrapeptáza je přírodní látka.

Serapeptáza, nazývaná také serapeptidáza nebo seratopeptidáza, je enzym, který rozkládá nebo odbourává proteinové částice. Vytváří ho bourec morušový, který ho používá na rozklad morušových listů, kterými se živí, ale i na rozpouštění svých zámotků z pevných vláken (používaných k výrobě hedvábí), kdy jsou připraveny stát se motýlem. Je to středně velký žlutobílý motýl s rozpětím křídel až do 45 mm, který je známý jako producent hedvábí. Z hlediska své reprodukce je zcela závislý od člověka, neboť ve volné přírodě se již nevyskytuje. Potravou housenek je výhradně listí z moruší.

Enzym produkuje přátelská bakterie žijící ve vnitřnostech bource morušového. Živé organismy si vytvářejí enzymy, aby dokázali urychlit specifické chemické procesy. Pro chov bource morušového je enzym Serratia peptidase nezbytný na přežití. Když totiž dokončí svou přeměnu na nočního motýla, bez tohoto enzymu by zůstal uvězněn uvnitř zámotku, který je upředený z jednoho pevného hedvábného vlákna. Díky účinným rozkladu vlastnostem enzymu, s tím motýl nemá žádný problém.

Zajímavostí je, že látky, se kterými enzymy reagují, jsou velmi specifické. Díky tomu Serapeptáza rozkládá jen neživé látky, jako např. zámotek z hedvábného vlákna, a ne ty, se kterými je tvořeno tělo bource morušového. Přestože Serapeptáza má v přírodě velmi specifickou roli, pomocí výzkumů se zjistilo, že nabízí i několik prospěšných "vedlejších" účinků pro lidské tělo. Když se tento enzym požije orálně na lačno, tak se přes zeď v tenkém střevě dostane do krevního oběhu. 

Je to proteolytický enzym, izolovaný z bakterie, která nevyvolává onemocnění (enterobakterie Serracia E15). Serrapeptáza se nachází v malých množstvích v moči, což naznačuje, že prochází přímo přes tenké střevo do krevního oběhu.

Balení: 120+30 kapslí, v recyklovatelných PETE nádobách (neobsahujících Bisphenol A), které zajišťují nejlepší ochranu produktu před oxidací.

Produkty společnosti Enerex jsou baleny v recyklovatelných plastových lahvičkách z plastu PETE bez obsahu BPA, aby byla zajištěna maximální ochrana před oxidací, vlhkostí, slunečním světlem a přechodem chemických látek z obalu do produktu (takže do doplňku nepřecházejí toxiny z plastu). Ve všech těchto oblastech se plast PETE prakticky vyrovná sklu kromě výraznějšího vlivu skleněných obalů na životní prostředí (je těžké na přepravu, využívá více fosilních paliv).

Nedoporučuje se používat těhotným a kojícím ženám.
Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

Balení: 150 kapslí Hmotnost obsahu: 92 g

Recyklovatelných PETE nádobách (neobsahujících Bisphenol A), které zajišťují nejlepší ochranu produktu před oxidací.

Složení kapsle: Serrapeptase( Serratia peptidase), prášek z organické hnědé rýže,magnesium stearát,gellanová guma, hypomelóza (Komplex rosltinné celuózy).

DRcaps - kapsle se zpožděným rozpouštěním

Složení učinné složky: Serrapeptase (Serratia peptidase….E15) ….60mg .

Neobsahuje konzervační látky, barviva, příchutě, bez přidání cukru, škrobu, mléčných produktů, soli, pšenice, kvasnic a lepku.
Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí


Minimální trvanlivost/ Šarže je uvedena na obalu

Výrobce: ENEREX Botanicals Ltd. 115-1750 Coast Meridian Rd, Port Coquitlam, BC V3C6R8 Canada
Výhradní dovozce pro Českou Republiku: Kaituna s.r.o., Modřanská 88, 14700 Praha 4, CZ

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Serrapeptáza Rx 120000 SU 120 +30 tablet, Enerex

Serrapeptáza Rx 120000 SU 120 +30 tablet, Enerex

Doplňek Stravy

AKCE !

Serrapeptáza 120 000 jednotek intezity v balení 120 tablet plus bonus 30 tablet zdarma

  Dávkování : 1 – 2 tablety denně nalačno půl hodiny po požiti nejíst nebo podle doporučení lékaře.